1. ویکی فایبر
  2. »
  3. خرید انواع توری
  4. »
  5. خرید توری پلاستیکی
لیست محصولات

مشخصات توری پلاستیکی

وقتی اسم توری پلاستیکی را می‏‌شنوید، ممکن است کلماتی مانند ارزان یا بی‏‌کیفیت در ذهن شما پدید بیاید، اما حقیقت این است که انواع توری پلاستیکی مانند وینیل و پی‏‏ وی‏ سی یکی از بادوام‏‌ترین و قابل اعتماد‏ترین گزینه‏‌های حصارکشی است که می‏‌توانید نصب کنید. توری پلاستیکی در وزن‌ها و ضخامت‌های مختلف، تولید و روانه بازار می‌شود. همچنین از طریق فرآیندهای اکستروژن، گسترش و یا بافندگی تولید میگردد. در حین به عمل رسیدن این فرآیند، مواد رنگی و افزودنی هایی به توری اضافه شده، تا خواص آن تثبیت شده و یا در برابر اشعه های ماوراء نفش مقاوم گردد. در ادامه به منظور خرید توری پلاستیکی شما را با مزایای آن آشنا می‌کنیم.

مزایای توری پلاستیکی

وزن سبک، قیمت ارزان، انعطاف‏ پذیری بالا، ضد فرسودگی، ضد عوامل بیولوژی بودن، شکل پذیری و ضد رطوبت فقط چند خاصیت از ده‏‌ها خاصیت پلاستیک هستند که آن را به عنوان یک ماده کاربردی برای بشر ساخته و بی شک با پلاستیک سطح رفاه بشری بالاتر رفته است. بر اساس تحقیقات انجام شده استحکام توری پلاستیکی نسبت به حصارکشی‌های چوبی حدود 5 برابر بیشتر و 4 برابر انعطاف پذیرتر است. همچنین ریل‏‌های تقویت شده فولادی زیرین توری پلاستیکی احتمال افتادن و شل شدن توری را صفر می‏‌کند.

اگر در مناطقی زندگی می‏‌کنید که آب و هوای مرطوبی دارد، بهتر است از توری‏‌های گالوانیزه گرم یا توری پلاستیکی استفاده کنید. زیرا رطوبت به سرعت اقدام به تخریب بافت فلز و چوب می‌‏کند و سبب زنگ‏ زدگی و سپس پوسیدگی می‏‌شود.

قیمت توری پلاستیکی

تا اینجا با خواص انواع توری پلاستیکی آشنا شدید. قیمت توری پلاستیکی به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد و ابعاد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت توری پلاستیکی می‌‏‎توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاهده انواع توری، از قسمت منو بر روی انواع توری کلیک کنید و یا از این قسمت وارد صفحه خرید انواع توری شوید.

فهرست