1. ویکی فایبر
  2. »
  3. خرید انواع نخ
  4. »
  5. خرید نخ بسته بندی
لیست محصولات

مشخصات نخ بسته بندی

نخ بسته بندی از جمله نخ هایی است که مخاطبان زیادی در صنایع مختلف دارد. به همین دلیل آن را می‌توان یکی از پرکاربردترین موارد در این حوزه نام برد. همان‎طور که از نام این نوع نخ‌ها برداشت می‌شود در مواردی که نیاز به بسته‎‌بندی محصولی باشد می‌توان از آن استفاده کرد و در واقع کاربرد این نخ همان بسته بندی است که البته ممکن است موارد مصرف آن متفاوت باشد.

انواع مختلف نخ بسته بندی

نخ بسته‎‌بندی مدل‌‎های مختلفی دارد. باتوجه به مدل و ضخامت و سایر ویژگی‎‌ها، مشخصات هر کدام با دیگری متفاوت است. برای مثال نخ بسته‌‎بندی کادویی ضخامت کمتری دارد، کاربرد آن را در اکثر سبزی فروشی‎‌ها و شیرینی فروشی‌‎ها دیده اید. این نخ‎‌ها به صورت رول و در رنگ‎‌های مختلف، قابل عرضه هستند. مدل دیگر که نخ بسته بندی بیلر نام دارد، دارای ضخامت بیشتری است و در صنعت کشاورزی کاربرد زیادی دارد. این نخ‌ها دچار پرز و پوسیدگی نمی‌‎شوند و مقاومت خوبی در برابر آفتاب و رطوبت دارند. در کل نخ های بسته بندی به موارد زیر محدود می‌شوند.

قیمت نخ بسته بندی

تا اینجا با خواص نخ بسته‎‌بندی آشنا شدید. قیمت نخ بسته‎‌بندی به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت نخ بسته‌‎بندی می‏‎‌توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید.

فهرست