1. ویکی فایبر
  2. »
  3. خرید انواع نخ
  4. »
  5. خرید نخ گلدوزی
لیست محصولات

نخ گلدوزی

به منظور خرید نخ گلدوزی در ادامه شما را با خواص این نخ آشنا می‌کنیم. نخ یکی از مهم‌ترین ابزار گلدوزی است. همان طور که رنگ انواع نخ برای گلدوزی اهمیت دارد، کیفیت آن نیز دارای اهمیت بالایی است. گلدوزی هنری است که انجام آن ممکن است روزها و هفته‎‌ها طول بکشد، پس کیفیت و عمر نخ مورد استفاده بر روی نتیجه کار تاثیر زیادی گذاشته و حائز اهمیت بالایی است. بهتر است قبل از خرید نخ گلدوزی مشخصات انواع نخ گلدوزی را بدانید.

انواع نخ گلدوزی

جهت ایجاد یک طرح ساده برای گلدوزی با دست، نیاز به نخ‎‌هایی مانند نخ ابریشمی ، کتان ، نخ عمامه و گلابتون است، که علاوه بر داشتن ضخامت و مقاومت در برابر پوسیدگی، می‌توان آن‎ها را در رنگ‎‌های گوناگون به راحتی تهیه کرد. خواص هر نخ با سایر نخ‌‎ها فرق می‌کند. برای مثال نخ گلدوزی پنبه‌ای که ضخامت زیادی دارد برای کارهایی مورد استفاده قرار می‌‎گیرد که نیاز به استحکام زیادی داشته باشند. از نخ گلدوزی نورتاب برای کارهایی مانند تابلو فرش یا تابلوهای برجسته استفاده می‎‌شود، زیرا این نوع نخ جلوه زیبایی دارد. نخ‎‌های ساتن نرم و لطیف هستند و برای دوخت انواع لباس مورد استفاده قرار می‌‎گیرند. نخ‎‌های متالیک نیز برای کارهای هنری و تزئینی به کار برده می‌‎شوند.

تا اینجا با خواص نخ گلدوزی آشنا شدید. قیمت نخ گلدوزی به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت نخ گلدوزی می‏‎توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر نیاز به خرید انواع نخ گلدوزی دارید می‌توانید به صفحات خرید نخ عمامه و خرید نخ کوبلن مراجعه کنید.

فهرست