1. ویکی فایبر
  2. »
  3. خرید انواع کش
  4. »
  5. خرید انواع کش خیاطی
لیست محصولات

خرید انواع کش خیاطی

به منظور خرید انواع کش خیاطی در ادامه شما را با خواص این کش آشنا می‌کنیم. کش یکی از اقلام ضروری در خیاطی و مراکز تولیدی لباس و منسوجات است که با توجه به نوع مصرف می‎توان از بین انواع کش بهترین و مناسب ترین مورد را انتخاب کرد. هر خیاط یا تولیدی، با توجه به هزینه و کیفیتی که مد نظر دارد، نوعی از کش لباس را استفاده می‏کند. مشخصه‏ای که در کش لباس مهم است سبک بودن آن است. ممکن است دو کش با رنگ و عرض یکسان، دارای متراژ متفاوتی باشند.

مشخصات انواع کش خیاطی

معروف ترین کش‏های خیاطی عبارتند از: کش لباس، کش شلواری، کش تابیده، کش چادر، کش پوتین، کش طبی، کش زنبوری و کش نامرئی، که هرکدام مشخصات مختلفی دارند. برخی کشها پهن بوده و ضخامت بیشتری دارند، برخی دیگر لطیف‏تر و نازک‏تر بوده و برای کاربردهای دیگری استفاده می‏شود.

قیمت انواع کش خیاطی

تا اینجا با خواص انواع کش خیاطی آشنا شدید. قیمت انواع کش خیاطی به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع کش خیاطی می‏‎توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر نیاز به خرید مدل‌های مختلف کش دارید، می‌توانید به صفحه خرید انواع کش مراجعه کنید.

فهرست