خرید انواع کش خیاطی

کش خیاطی انواع مختلفی دارد و هریک برای کاربرد خاصی در نظر گرفته شده اند
دسته بندی محصولات

خرید انواع کش خیاطی

کش خیاطی یکی از اقلام ضروری در خیاطی و مراکز تولیدی لباس و منسوجات است که با توجه به نوع مصرف می‌توان از بین انواع کش بهترین و مناسب ترین مورد را انتخاب کرد. هر خیاط یا تولیدی، با توجه به هزینه و کیفیتی که مد نظر دارد، نوعی از کش لباس را استفاده می‏کند. مشخصه‏ای که در کش لباس مهم است سبک بودن آن است. ممکن است دو کش با رنگ و عرض یکسان، دارای متراژ متفاوتی باشند.

مشخصات انواع کش خیاطی

معروف ترین کش‏های خیاطی عبارتند از کش لباس، کش شلواری، کش تابیده، کش چادر، کش پوتین، کش طبی، کش زنبوری و کش نامرئی، که هرکدام مشخصات مختلفی دارند. برخی کشها پهن بوده و ضخامت بیشتری دارند، برخی دیگر لطیف‏تر و نازک‏تر بوده و برای کاربردهای دیگری استفاده می‌‏شود.

 کاربرد کش خیاطی

تمام این کش‌ها با توجه به نوع استفاده و کاربرد شما بستگی دارد ولی در حالت کلی آشنایی با هر نوع کش می‌تواند کمک زیادی به استفاده آسان تر از آن نماید، خاصیت ارتجاعی کش بدون شک می‌تواند زیبای خاصی را برای انواع لباس ها برقرار نماید و به همین خاطر بسیاری از انواع دوخت سر آستین برای لباس زنانه به صورت کشی نیز وجود دارد که زیبای خاصی را به لباس مورد نظر می‌‌بخشد.

قیمت انواع کش خیاطی

تا اینجا با خواص انواع کش خیاطی آشنا شدید. قیمت انواع کش خیاطی به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع کش خیاطی می‏‎توانید با شماره 02177939601 تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر نیاز به خرید مدل‌های مختلف کش دارید، می‌توانید به صفحه خرید انواع کش مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست