1. ویکی فایبر
  2. »
  3. خرید انواع کش
لیست محصولات

کش ها انواع مختلفی دارند که از جمله ی آن ها می توان به کش های لباس،کش های خیاطی و کش های ورزشی اشاره کرد.همچنین یکی دیگر از دسته بندی هایی که برای کش در نظر گرفته می شود دسته بندی کش بر اساس نوع جنس،رنگ،عرض و… است.

مشخصات انواع کش

به منظور خرید انواع کش در ادامه شما را با خواص این کش آشنا می‌کنیم. کش‎‌ها معمولا از جنس پلاستیک و لاتکس هستند. برخی نیز جنس چرمی دارند. کش‌ها خاصیت ارتجاعی زیادی دارند. کش لباس‎‌ها انواع متفاوتی دارند، که برحسب نوع جنس ، رنگ ، عرض و… تقسیم بندی می‏‌شوند. بهتر است قبل از خرید انواع کش خصوصیات آن‏‌ها را بدانید.

خصوصیات انواع کش

مشخصات هر کش با کشی دیگر متفاوت است. کش‌های گن بسیار ضخیم و پهن بوده و در سه رنگ تولید می‌شوند. کش‌های قیطانی برای کش شلوار و لباس در قسمت کمری استفاده می‏‌شوند. این نمونه در دو نوع ابریشمی و نخی تولید می‏‌شوند.

کش‌‏های جا دکمه همان طور که از نامشان پیداست، برای اتصال دو لبه لباس به واسطه کش و دکمه به کار می‏‌روند. این کش بیشتر در مواردی همچون لباس کودک به دلیل تغییر سایز کاربرد دارد.

کش‎‏‌های ماسوره‌ای نیز به دلیل ظرافت، در انواع دوخت به کار می‏‌روند. مدلی دیگر از کش، زنبوری است که برای ساخت کمربند یا تزئین لباس‌های زنانه کاربرد دارد. نوع دیگری از کش‏‌ها کش‌های ورزشی بوده که در انواع مدل‏‌ها با بهترین کیفیت تولید می‏‌شوند.

قیمت انواع کش

تا اینجا با خواص انواع کش آشنا شدید. قیمت انواع کش به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع کش می‏‎‌توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر نیاز به خرید کش خیاطی یا کش ورزشی دارید، می‌توانید به صفحات خرید انواع کش خیاطی و خرید انواع کش ورزشی مراجعه کنید.

فهرست