لیست محصولات

نتیجه‌ای پیدا نشد.

مشخصات کش بانجی

به منظور خرید کش بانجی، شما را با ویژگی‎‌های آن آشنا می‎‌کنیم. محصول عرضه شده این واحد کش بانجی است. ورزش بانجی مخاطبان زیادی دارد، هیجان بیش از حد آن است که با ترکیب ریتم و موزیک و حرکات ساده ورزشی مانند اسکوات، پلانک و شنا شما را به اوج لذت و هیجان خواهد رساند. علاوه بر آن با این ورزشی می‌‎توانید به تناسب اندام ایده آل خود برسید. با توجه به حذف شدن جاذبه زمین از تمرینات، طیف بیشتری از حرکات ورزشی را می‎‌توانید انجام دهید. این ورزش برای همه گروه‌های سنی مناسب بوده و محدودیت سن ندارد، پیر و جوان می‌‏توانند از انجام ورزش بانجی لذت ببرند. زمانی که گرانش زمین دیگر بر روی ورزشکار اثر نداشته باشد، قطعا فشار کمتری هم به مفاصل فرد وارد خواهد شد به همین دلیل برای همه سنی مناسب خواهد بود. اگر به دنبال هیجان هستید با خرید کش بانجی، خود و اطرافیان را به چالش بکشید.

این ورزش باعث افزایش آدرنالین خون خواهد شد. با پریدن و جهش داشتن به سرعت فشار خون بالا رفته و در نتیجه حمله آدرنالین را با گوشت و پوستتان حس خواهید کرد. ورزش بانجی تمرینی برای سرتاسر بدن بوده و تمامی عضلات‌تان را درگیر خواهد کرد. این ورزش سرگرم کننده، ترکیبی از تمرینات هوازی و مقاومتی است.

قیمت کش بانجی

موارد مختلفی می‌تواند در تعیین قیمت نهایی این کش تاثیر‏گذار باشد. به عنوان مثال، مواد اولیه‌ای که از آن‌ها در تولید استفاده می‌شوند، ممکن است وارداتی باشند و با بالا و پایین رفتن نرخ ارز قیمت الیاف نیز تغییر می‌کند.

این سیستم از کارخانه‌ای به کارخانه دیگر می‌تواند متفاوت باشد. به این دلیل که دستگاه‌های مختلفی برای تولید وجود دارند و روش‌های متفاوتی نیز در کنار آن هستند. تمام این‌ها بر روی کیفت محصول نهایی تاثیر مستقیم می‌گذارند، برای همین دانستن این نکات مهم است.همان‌طور که در بالا گفته شد عواملی هستند که در قیمت خرید کش بانجی، تاثیر می‌گذارند. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت کش بانجی، می‏‎توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید.

فهرست