خرید توری پنجره رولینگ

لیست محصولات

مشخصات توری پنجره رولینگ

توری رولینگ، به صورت رول جمع می‏‌شود و می‏‌توانید آن را به صورت افقی یا عمودی تهیه کنید. توری رولینگ به خاطر نوع جمع شدن آسان و راحت و مقاومت بالایی که دارد، برای توری پنجره و توری درب بالکن یکی از بهترین انواع توری به شمار می‌‏رود.

توری رولینگ عمودی: ظاهر آن شبیه پرده کرکره ای است و به طرف بالا و پایین حرکت می‌کند. دقت داشته باشید اندازه توری باید کاملا هم اندازه با پنجره باشد، زیرا توری رولینگ روی قاب پی وی سی یا آلومینیومی وصل می‌شود. در مواقعی که به توری احتیاجی ندارید میتوانید کاملا آن را به سمت بالا جمع کرده تا کثیف نشود.

توری رولینگ افقی: توری رولینگ افقی، خود به دو مدل باز شونده از یک طرف و دو طرف تقسیم بندی می‌شود. این توری بیشتر برای پنجره‌های بزرگ یا درب تراس مورد استفاده قرار می‌گیرد. عملکرد این توری شبیه به توری ریلی است و می‌تواند از سمت چپ یا راست، باز و بسته شود. برای قسمت‌هایی که اهمیت کمتری دارد یا ابعاد پنجره کوچک است، بهتر است از توری عمودی استفاده شود.

مزایای توری پنجره رولینگ

علاوه بر درب و پنجره، این متریال در ساخت توری پشه بندی کشویی و حفاظ توری بالکن نیز به کار می‏‌رود. توری پنجره رولینگ از ورود کوچک‌ترین حشرات نیز جلوگیری می‌‏کند. این محصول برای ساختمان‏‌های مسکونی، اداری و تجاری قابل نصب است و می‌‏توانید به سادگی آن را در هر مکانی نصب کنید.

توری رولینگ روی قاب پنجره دوجداره وصل می‌‏شود. بدنه این توری از جنس آلومینیوم است که با پوشش رنگ مقاوم سازی شده و جنس خود توری از مواد فایبر تولید می‏‌شود. برای حرکت توری از فنر ویژه‌ای استفاده شده که به توری متصل است و می‌توان گفت یکی از برترین ویژگی‏‌های توری رولینگ، طریقه اتصال آن به پنجره است.

تا اینجا با خواص توری پنجره رولینگ آشنا شدید. قیمت توری پنجره رولینگ به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد و ابعاد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت توری پنجره رولینگ می‏‎توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاهده انواع توری پنجره دوجداره، از قسمت منو به صفحه خرید انواع پنجره دوجداره بروید.

فهرست