خرید توری پنجره دوجداره

لیست محصولات

باز گذاشتن پنجره ها در ساعاتی از روز بهترین راه برای ایجاد جریان هوا و تهویه طبیعی در خانه می باشد.اما بهتر است روی پنجره هایتان توری نصب کنید تا از ورود حشرات آزارسان،پشه و مگس جلوگیری شود.

به منظور خرید توری پنجره دوجداره یو پی‏ وی‏ سی، در ادامه شما را با خواص انواع آن آشنا می‎‌کنیم. توری پنجره یو پی وی سی از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری‎‌های جدید ساخته می‏‌شود، که ضد گردوغبار و ذرات ریز است و دید را کاهش نمی‌‏دهند. قاب توری‎‌های پنجره یو پی‏ وی‏ سی یا با پروفیل یو پی‏ وی‏ سی ساخته می‎‌شود که برای تقویت بیشتر، داخل پروفیل گالوانیزه استفاده می‏‌شود و یا از جنس آلومینیوم است، که هماهنگ با رنگ پنجره‌‏ها رنگ می‌‏شوند. جهت خرید توری پنجره دوجداره در ادامه با مشخصات آن‏‌ها آشنا شوید.

مشخصات توری پنجره دوجداره

مشخصات هر توری با توری دیگری متفاوت است. برای مثال توری پنجره‏‌های رولینگ به دو صورت افقی و عمودی یافت می‎‌شوند. توری‎‌های دوجداره پلیسه‌ای آکاردئونی هستند وقابلیت شست و شو دارند. توری پنجره‌های آلومینیومی دوجداره نیز معمولا ثابت بوده، و با توجه به اقلیم و میزان رطوبت ممکن است عمر طولانی یا کوتاه‌تری داشته باشد. پس دانستن مشخصات توری پنجره دوجداره، در خرید توری به شما کمک بزرگی می‌‎کند.

مراقبت توری های upvc

هنگام رنگ آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا توسط متخصصان، توری را باز کرده و دوباره نصب کنید. زمانی که از توری استفاده نمی کنید توری را ببندید. اگر توری به راحتی جا به جا نمی شود اول توری را تمیز کرده و سپس با اسپری، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب و توری جلوگیری کنید.

قیمت توری پنجره دوجداره

تا اینجا با خواص توری پنجره دوجداره آشنا شدید. قیمت توری پنجره دوجداره به عواملی مانند جنس مواد اولیه، کیفیت مواد به کار برده شده، قیمت مواد اولیه داخلی یا وارداتی و میزان کارکرد و ابعاد کارخانه بستگی دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت توری پنجره دوجداره می‏‎توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر نیاز به خرید انواع توری پنجره دوجداره دارید می‌توانید به صفحات خرید توری پلیسه، خرید توری ریلی، خرید توری لولایی و خرید توری پنجره رولینگ مراجعه کنید و با کارشناسان ویکی فایبر در ارتباط باشید.

فهرست