1. ویکی فایبر
  2. »
  3. خرید انواع کش
  4. »
  5. خرید انواع کش ورزشی
لیست محصولات

کش ورزشی

کش ورزشی یکی از بهترین وسایل در انجام تمرینات قدرتی و ریکاوری به شمار می آید. این کش ها براحتی حمل می شوند و نگهداری از آنها راحت است. با استفاده از آنها می توانید تمرینات ورزشی متنوعی را در خانه، پارک، هتل یا … انجام دهید. سطح کشش این وسیله در مدل های مختلف متفاوت است. از معمول ترین کش ها می توان به کش های حلقه دار، کش های پاورباند، و کش های بدنسازی دارای دستگیره اشاره کرد.

مزایای کش ورزشی

یکی از بهترین مزایای کش ها، راحتی در حمل و نقل، قیمت پایین و امکان استفاده از آنها در همه مکان ها می باشد. کش ها هم برای افراد مبتدی و هم برای ورزشکاران حرفه ای کاربرد دارند.

از کش های سبک می توان برای گرم کردن بدن قبل از شروع تمرینات بدنسازی و از کش های محکم تر برای حرکات کششی در پایان تمرینات استفاده کرد.

مشخصات کش ورزشی

به منظور خرید کش ورزشی، شما را با ویژگی‎‌های آن آشنا می‎‌کنیم. محصول عرضه شده این واحد، کش ورزشی است. کش ورزشی وسیله‌ی بسیار خوبی برای انجام تمرینات قدرتی و برنامه‌های اصلاحی است. این کش‌ها را در اندازه‌ها، طول‌ها و قدرت‌های گوناگون می‌توانید در بازار پیدا کنید. می‌توانید این ابزارِ همراه را در هر جای خانه نگه دارید و آن را به‌راحتی در کیف باشگاه خود جای دهید.

درست مانند وزنه‌های آزاد، کش ورزشی نیز با سطوح مختلفی از مقاومت در بازار موجود است. عمومی‌ترین نمونه‌ها، کش‌های ورزشی همراه با دسته‌ی نگهدارنده، بدون دسته و کش ورزشی درمانی است. با استفاده از کش ورزشی می‌توانید تمرینات ورزشی متنوعی را در باشگاه، خانه، پارک، و غیره انجام دهید.

قیمت کش ورزشی

موارد مختلفی می‌تواند در تعیین قیمت نهایی این کش ورزشی تاثیر‏گذار باشد. به عنوان مثال، مواد اولیه‌ای که از آن‌ها در تولید استفاده می‌شوند، ممکن است وارداتی باشند و با بالا و پایین رفتن نرخ ارز قیمت الیاف نیز تغییر می‌کند.

این سیستم از کارخانه‌ای به کارخانه دیگر می‌تواند متفاوت باشد. به این دلیل که دستگاه‌های مختلفی برای تولید وجود دارند و روش‌های متفاوتی نیز در کنار آن هستند. تمام این‌ها بر روی کیفت محصول نهایی تاثیر مستقیم می‌گذارند، برای همین دانستن این نکات مهم است.همان‌طور که در بالا گفته شد عواملی هستند که در قیمت خرید کش ورزشی، تاثیر می‌گذارند. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت کش ورزشی، می‏‎توانید با شماره 02177893814 تماس حاصل فرمایید.

فهرست